Spolupráce a zaměstnání

STEM má zájem otevírat svá data obecně prospěšnému bádání. A to především v oblastech popsaných zde. Pokud máte dotaz či projekt, který byste rádi s námi realizovali, prosím pošlete nám krátkou anotaci.

Hledáme kolegu na pozici:

Ředitel/ka výzkumu

Do neziskového ústavu STEM hledáme zkušeného managera analytického týmu, který(á) se chce zabývat sociálněvědním výzkumem.

Jsme malý výkonný analytický tým, který je zvyklý spolupracovat a řešit několik projektů najednou. Chceme, aby naše práce dávala smysl, promítala se do praxe a pomáhala diskusi o řešení společenských problémů a dlouhodobého směřování české společnosti.

Hledáme proto někoho, kdo bude schopný řídit několikačlenné výzkumné týmy v různých typech projektů, včetně komunikace s klientem nebo práci na grantových projektech, je schopný data interpretovat a pomáhat je promítnout do praxe.

NÁPLŇ PRÁCE

·         Vedení analytických týmů (3-5 osob), řízení projektů, rozvoj inovativních analýz se zaměřením na sociální oblast, kvalitu života, řešení klimatické změny, sociální inovace, formování veřejného mínění, komunikaci a ohrožení dezinformacemi).

·         Formulovat zadání studií, získávat nové projekty, řídit vztahy s našimi projektovými partnery i spolupráci uvnitř STEM.

·         Rozumět analytickým výstupům, interpretovat výsledky a přinášet srozumitelná a jasná doporučení.

·         Aktivně v dialogu budovat vizi STEM a naplňovat ji. Aktivně komunikovat s médii, našimi partnery a klienty.

·         Tvůrčí součinnost s ředitelem  STEM.